«اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»


16 آذر روز دانشجو

 

16 آذر

روز دانشجو

بر تمامی دانش پژوهان و دانشجویان کشور

تبریک و تهنیت باد 

18 مهر سالروز تاسیس

اطلاعیه نحوه پرداخت شهریه ترم جدید

(( اطلاعیه ی مهم ))

<<< قابل توجه کلیه دانشجویان >>>

ازتاریخ ۱۴مهرماه پرداخت شهریه و حق نظارت از طریق سامانه ی هم آوا انجام میگردد و سامانه ی فرهنگ ۹۱ از دسترس خارج گردیده است.
پس از انتخاب واحد جهت نهایی شدن آن می بایست مبلغ تعیین شده در سامانه هم آوا پرداخت گردد تا انتخاب واحد شما ثبت نهایی گردد . در غیر این صورت انتخاب واحد از طریق سامانه بصورت خودکار حذف می گردد و نیز باتوجه به تغییر روند پرداخت شهریه ، امور مالی دسترسی در خصوص مهلت برای پرداخت شهریه ندارد لذا از مراجعه به معاونت مالی خودداری فرمایید در ضمن سامانه ی کلیه ی دانشجویان فعال گردیده است.

( امور مالی مرکز )

ثبت وام شهریه نیم سال 1-97

آغاز ثبت درخواست وام شهریه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی

 دانشجویان متقاضی وام شهریه از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال اول سال تحصیلی98-97 ثبت درخواست نمایند.

 به منظور بهره مندی دانشجویان جهت دریافت وام شهریه دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است متقاضیان تا پایان نیمسال دوم سال تحصیلی97-96 با مراجعه به پورتال صندوق رفاه دانشجویان به آدرس www.Swf.ir درخواست وام شهریه خود را در پورتال دانشجویی ثبت نمایند.
متقاضیان دریافت وام شهریه دانشجویی پس از ثبت درخواست خود و دریافت پیامک و تایید از سوی مرکز می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند. 

شهادت امام محمد باقر(ع) تسلیت

شهادت امام محمد باقر (ع) تسلیت باد 

جهت مطالعه شرح مختصریاز زندگی نامه حضرت بر روی مطالعه بیشتر کلیک نمائید 

مطالعه بیشتر...