«اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»


با این نرم افزار از چشم‌های خود محافظت کنید+دانلود

جالب است بدانید که نور آبی حاصل از نمایشگر گوشی های هوشمند و تبلت ها، نسبت به نورهای دیگر بیشتر باعث اختلال در ریتم شبانه روزی ما می شوند، چون این طیف نور، بیشتر رنگدانه ملانوپسین شبکیه را تحت تاثیر قرار می دهد و از آنجا که سلول های حاوی این رانگدانه در تنظیم ریتم شبانه روزی نقش مهمی دارد، در نتیجه نور آبی باعث اختلال ریتم شبانه روزی و مانع خواب می شود.

 

از آنجا که خواب مناسب و آرام در کیفیت فعالیت روزانه و به طور خاص حفظ سلامت بدن نقش بسزایی دارد، بهتر است این نوع نور را فیلتر و درصد آن را کاهش داد. حقایق بسیار زیادی در مورد بدن انسان ها وجود دارد که شاید کمتر کسی بداند. چشم یکی از اعضای بسیار پیچیده بدن است که دانستنی ها و جزئیات زیادی در مورد آن وجود دارد.

انواع گوناگونی از اندام‌های حساس به نور در موجودات زنده یافت می‌شود. ساده‌ترین انواع چشم‌ها هستند که نه تنها توان تشخیص وجود نور در پیرامون را دارند از آنجایی که چشم‌های پیچیده‌تر قادرند شکل‌ها و رنگ‌ها را نیز از هم بازشناسند یا برخی حیوانات به طول موجهایی بیشتر از طول موج مرئی چشم انسان حساسند.
نرم افزار محافظ چشم یک برنامه کاملا رایگان و البته کاربردی برای کسانی است که همیشه در حال استفاده از تلفن همراه خود هستند. کسانی هستند که در محیطی تاریک و کم نور از تلفن همراه خود استفاده می کنند و به دلیلی نمی توانند گوشی خود را از خود دور کنند.

از این رو نور صفحه صفحه نمایش گوشی یا تبلت گاهی می تواند برای چشم مضر باشد و باعث سرخی یا التهاب چشم شود. بهترین پیشنهاد به اینگونه افراد این است که گوشی خود را کنار گذاشته و کمی به چشم های خود استراحت دهند.

اما سرویس فضای مجازی برای آن دسته از کاربران که زیاد با تبلت و تلفن همراه مشغول به کار هستند نرم افزاری را آماده دانلود کرده است که محافظ چشم زیبا کم حجم و البته رایگان قرار داده است. کار با این نرم افزار بسیار آسان و راحت می باشد نرم افزار را بر روی تبلت یا تلفن همراه خود نصب کنید و گزینه از چشمان من محافظت کن را فعال کنید و در آخر میزان فیلتر، نورهای مضر را تعیین کنید.


دریافت برنامه

منبع: www.buyon.ir